projekty
EUROWYBORY: RODZINA TAK! GENDER - NIE!
EUROWYBORY

Kampania społeczna: Rodzina – TAK! Gender – NIE!

Komunikat wyborczy z dnia 22.05.2014

Szanowni Państwo!

To już ostatni komunikat w ramach naszej kampanii „Rodzina – TAK! Gender – NIE!”. Warto na koniec przyjrzeć się bliżej tym kandydatom do Parlamentu Europejskiego, którzy popierają ideologię gender.

Chcieliby oni m.in. wprowadzić do polskich szkół i przedszkoli genderową edukację seksualną. Elementy tej edukacji to m.in.:

 • przekazywanie dzieciom 4-letnim „informacji o radości i przyjemności z dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa” (Standardy edukacji seksualnej w Europie, s. 38)
 • wprowadzenie „do oficjalnych programów nauczania na wszystkich poziomach edukacji materiałów dotyczących .... niestereotypowych ról przypisanych płciom” (Konwencja o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej, art. 14).

downloadDO POBRANIA

O tym, jak ma wyglądać ta edukacja mówi szerzej bezpłatna broszura „Edukacja seksualna według gender” - PDF

W niemieckich szkołach genderowa edukacja seksualna jest już prowadzona na szeroką skalę. W ostatnich miesiącach niemieccy rodzice zaczynają wychodzić na ulice i protestować. Stykają się z agresją środowisk LGBT (lesbijki, geje, biseksualiści, transseksualiści). Mówi o tym artykuł „Ręce precz od naszych dzieci”, który zawiera także linki do filmów z tych protestów na You Tube. Czy genderowi kandydaci do Parlamentu Europejskiego doprowadzą do takiej sytuacji i w Polsce?

W Polsce ideologię gender forsuje przede wszystkim minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz – Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania. W wyborach do Parlamentu Europejskiego kandyduje z listy PO, z miejsca nr 1 w okręgu nr 7 (woj. wielkopolskie).
Warto zobaczyć krótką relację z konferencji, podczas której Pani Minister komentowała zalecaną przez WHO naukę masturbacji dla dzieci 4-letnichhttp://youtu.be/8NU9-msI4b0
Na naszej liście kandydatów stanowisko za gender i przeciw rodzinie jest oznaczone kolorem czerwonym. To jest sygnał, że te osoby są zagrożeniem dla rodziny i aby na nich nie głosować. Lista jest dostępna poniżej.

facebook Zapraszamy także na stronę naszej kampanii na facebooku https://www.facebook.com/pages/Eurowybory-Rodzina-TAK-Gender-NIE/1529585950602456 Tam można znaleźć więcej wypowiedzi kandydatów popierających ideologię gender.

Jeśli chcemy ochronić dzieci i młodzież przed genderową edukacją seksualną – powiedzmy „NIE!” genderowym kandydatom! Przekażmy to ostrzeżenie dalej!

Życzę Państwu i sobie, żeby w Parlamencie Europejskim większość zdobyli rzecznicy rodziny! I żeby to rodzina stała się główną zasadą polityki europejskiej! Dziękuję za rozpowszechnianie informacji o naszej kampanii!

Zbigniew Barciński
Stowarzyszenie Pedagogów NATAN

Stowarzyszenie Pedagogów NATAN www.natan.pl
Koalicja Obywatelska DLA RODZINY www.dlarodziny.net

     
 
KONTAKT
DLA RODZINY - KOALICJA OBYWATELSKA
 • Koordynacja programowa:
  Zbigniew Barciński, Stowarzyszenie Pedagogów NATAN, tel. 609 734 114, zb@natan.pl
 • Koordynacja projektu "Rodzina = dobra marka":
  Marek Banowski, Kongres Rodzin, tel. 690 225 086, marekban@op.pl
 • Koordynacja organizacyjna:
  Jacek Gazda, Stowarzyszenie Chrześcijańskich Dzieł Wychowania, tel./fax 12 430 31 45; tel. 792 768 002, gazda@schdw.org.pl
 
 

 
strzałka do góry