projekty
PEDAGOGIKA GENDER

ZWOLENNICY IDEOLOGII GENDER CHCĄ EDUKOWAĆ TWOJE DZIECI

uwagaŚrodowiska LGBT (lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów) chcą się spotkać z władzami MEN, aby rozmawiać o otwarciu szkół na współprace z nimi. Napisały w tej sprawie list do MEN.

downloadDO POBRANIA

uwagaGrupa posłów przygotowała projekt ustawy o nowym, obowiązkowym przedmiocie szkolnym „Wiedza o seksualności człowieka” (druk sejmowy 1298), który realizowałby edukacje seksualną według standardów WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) (w uzasadnieniu projektu ustawy na stronach 13-14 jest odwołanie sie do standardów WHO). Istota standardów WHO jest przedstawiona w tym dokumencie od strony 38 albo w wyciągu cytatów.

downloadDO POBRANIA

uwagaRobert Biedroń tak odpowiada na pytania o Standardy WHO: "Jest to bardzo potrzebny zbiór zaleceń dotyczących edukacji seksualnej. Nie widzę żadnych przeszkód co do tego, żeby powoływano się na nią w Polsce przy tworzeniu programów na każdym etapie kształcenia szkolnego i pozaszkolnego".

downloadDO POBRANIA

uwagaAnna Grodzka (wcześniej Krzysztof Bęgowski) chce edukacji seksualnej dzieci od wczesnych lat życia.


uwagaW Lublinie zorganizowano „Żywą bibliotekę”, podczas której transwestyta spotkał się z dziećmi

fotofotofotofotofotofotofoto

uwagaGrupy edukatorów seksualnych („Ponton”, „Jaskółka”, „Nawigator”) proponują szkołom zajęcia z uczniami na temat seksu. Zajęcia te w praktyce realizują zalecenia ze Standardów WHO.

uwagaEdukację seksualną według Standardów WHO popierają niemieccy pedofile.

Zobacz więcej:
http://www.fronda.pl/a/pedofile-pozyskaja-dlugofalowe-korzysci-z-wprowadzenia-do-szkol-nowego-projektu-seks-edukacji,36007.html

 

PEDAGOGIKA GENDER - ZAGADNIENIA


     
 
KONTAKT
DLA RODZINY - KOALICJA OBYWATELSKA
  • Koordynacja programowa:
    Zbigniew Barciński, Stowarzyszenie Pedagogów NATAN, tel. 609 734 114, zb@natan.pl
  • Koordynacja projektu "Rodzina = dobra marka":
    Marek Banowski, Kongres Rodzin, tel. 690 225 086, marekban@op.pl
  • Koordynacja organizacyjna:
    Jacek Gazda, Stowarzyszenie Chrześcijańskich Dzieł Wychowania, tel./fax 12 430 31 45; tel. 792 768 002, gazda@schdw.org.pl
 
 

 
strzałka do góry